chyba rename log -> year/log-year-month Chaty a záhrady - Predaj - RRK - Revúcka realitná kancelária

Predaj realít | Chaty a záhrady

Chalupa na Hrádku

Cena: 40000;-

Adresa: Hrádok

Rozloha: 50 m2

Popis: Udržiavaná poschodová chata na Hrádku v tesnej blízkosti hotela SMZ Jelšava. Chata je napojená na elektrickú energiu, vodu. Kanalizácia je riešená septikom. Kúrenie je centrálne, kotol na pevné palivo a elektrické kúrenie. Ohrev teplej vody cez bojler. Chata je stavaná z tehál, vnútrajšok je komplet obitý dreveným obkladom, vonkajšia časť obitá od 1.poschodia.Súčasťou chaty je garáž, spoločenská miestnosť, kuchyňa, sprchový kút v kúpelni, wc a 2 izby na spanie. V tesnej blízkosti je bazén, sauna, minigolf, tenisové kurty,reštaurácia v hoteli a cca 500 m je Ochtinská aragonitová jaskyňa.

Chata

Cena: 29000;-

Adresa: Hrádok

Rozloha: 1281 m2

Popis: Chata s vlastným pozemkov v blízkosti Aragonitovej jaskyne na Hrádku. Chata je napojená na elektrinu, na pozemok je zvedená voda zo studničky. Menšia kuchynka, krb s vložkou,wc a obytné podkrovie.

Záhrada

Cena: 2,66 € / m2;-

Adresa: Revúca - Kúpele

Rozloha: 3900 m2

Popis: Udržiavaná slnečná záhrada v miernom svahu s dobrým prístupom z asfaltovej cesty.Nasadené rodiace ovocné stromy. Prípojka el.energie na hranici pozemku.

Záhrada

Cena: 1,66 € / m2 ;-

Adresa: Kúpele -Revúca

Rozloha: 7554 m2

Popis: Slnečná záhrada v strednej časti Kúpelov.Samostatný prístu,na pozemku je studnička s pitnou vodou.Možnosť rozdelenia záhrady geometrickým plánom na menšiu časť.V prípade kúpy väčšej rozlohy možná dohoda ceny.Na pozemku je aj chatka na náradie.