chyba rename log -> year/log-year-month Komerčné stavby - Predaj - RRK - Revúcka realitná kancelária

Predaj realít | Komerčné stavby

Výrobná hala s kanceláriami

Cena: 239000;-

Adresa: Revúca

Rozloha: 2382 m2

Popis: čiastočne zrekonštruovaná budova pre výrobu alebo sklady v priestoroch priemyselného areálu (bývalé LTZ) o výmere 1020 m2. Poschodie budovy o tej istej výmere je určené prevažne na kancelárske priestory. Na budove bola zrealizovaná nová asfaltová strecha, nová prípojka elektrickej energie vrátane rozvodov v budove a osvetlenia všetkých priestorov. Priestory majú nové rozvody kúrenia vrátane radiátorov s pripojením na vlastnú plynovú kotolňu. Prípojka plynu je na hranici pozemku (nachystaný projekt na realizáciu). Priestory vrátane kancelárií sú vypratané.K budove patrí 1362 m2 parkovacích plôch. K dispozícii je aj zakúpená nová sanita, ktorá nebola realizovaná. Budova je k dispozícii okamžite. Ďalšie informácie po dohode v RK.

Budova na podnikanie

Cena: 93000;-

Adresa: Revúca,Remeselnícka

Rozloha: 352 m2

Popis: Budova v širšom centre mesta využívaná na podnikanie napojená na všetky inžinierske siete. Priestory boli postupne zrekonšruované a v súčasnosti využívané nájomníkom ako pohostinstvo. Budova je čiastočne podpivničená, povala je momentálne nevyužívaná. Ďalšie informácie pri obhliadke. Ostatné foto v RK.

Budova na podnikanie

Cena: 16000;-

Adresa: Jelšava

Rozloha: 329 m2

Popis: Staršia budova v centre Jelšavy vedľa obecného úradu napojená na všetky inžinierske siete. Priestory budovy sú vhodné na podnikanie. K dispozícii okamžite.

Nájomná budova

Cena: 99 000;-

Adresa: Revúca, Železničná

Rozloha: 882 m2

Popis: Komerčná budova napojená na všetky inžinierske siete. Všetky priestory budovy vrátane garáža sú prenajaté.

Budova

Cena: 80.000;-

Adresa: Revúca, Železničná

Rozloha: 346 m2

Popis: Kompletne podpivničená 1 poschodová budova napojená na všetky inžinierske siete v terajšej dobe využívaná ako závodná jedáleň.Horné poschodie využívané na kancelárske priestory(8).Jednotlivé poschodia sú prepojené výťahom.Centrálne kúrenie plynom. Strecha nová, plech.V cene nehnuteľnosti je aj kompletné vybavenie kuchyne so stálou klientelou.K dispozícii okamžite.