chyba rename log -> year/log-year-month Rodinné domy - Predaj - RRK - Revúcka realitná kancelária

Predaj realít | Rodinné domy

Rodinný dom

Cena: 14000;-

Adresa: Lubeník

Rozloha: 295 m2

Popis: Starší rodinný dom v Lubeníku napojený na vodu a elektrinu. Kanalizácia riešená cez žumpu. Väčšia kuchyňa je spojená s obývačkou, spáleň, kúpeľňa s WC. Dom je k dispozícii okamžite.

Rodinný dom

Cena: 60000;-

Adresa: Jelšava

Rozloha: 1443 m2

Popis: Starží udržiavaný meštiacky dom v Jelšave napojený na všetky inžinierske siete. Peízemná časť bola v minulosti využívaná na podnikanie,v hornej časti možnosti na nezávislé ubytovanie 2 rodín.Vlastná studňa na pozemku. V zadnej časti sú dielne - bývalá drevovýroba.

Rodinný dom

Cena: 50000;-

Adresa: Ratková

Rozloha: 260 m2

Popis: Starý židovský dom v centre obce Ratková napojený na vodu a elektriku. Kanalizácia napojená na obecný zberač. Vnútrajšok domu prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2016-2017.Na dome je nový krov, strešná krytina,nové rozvody elektriny, keramické obklady a dlažby.Kúrenie je pevným palivom v kachľových peciach, teplá voda cez elektrický bojler. Vzhľadom na veľkosť je možné dom využiť aj na podnikanie.

Rodinný dom na podnikanie

Cena: 68000;-

Adresa: Jelšava

Rozloha: 196 m2

Popis: Rodinný dom v centre Jelšavy vhodný na podnikamie.Dom je napojený na všetky inžinierske siete. Kúrenie centrálne plynom, resp.v kachlových peciach na pevné palivo. Dom je podpivničený, prízemie sa využívalo na podnikanie v reštauračných službách a ako herňa.Na poschodí kuchyňa, 4 izby, wc, kúpeľňa, veľká zastrešená terasa. Dom má aj vlastnú studňu s pitnou vodou a jej rozvodom. Pôvodná tehlová stavba z roku 1932 prešla postupnou rekonštrukciou. K dispozícii okamžite.

Rodinný dom

Cena: 49950;-

Adresa: Rákoš

Rozloha: 2531 m2

Popis: Slušný a udržiavaný rodinný dom na pomerne veľkom pozemku v obci Rákoš.RD je napojený na elektrinu, vodu, kanalizácia riešená formou septiku. Kúrenie je centrálne na pevné palivo. Poschodie má 4 izby + wc, na prízemí je kuchyňa, kúpeľňa pivnica, kotolňa. V kúpnej cene je aj ďalší rodinný dom a hospodárska budova. Kompletná fotodokumentácia v RK.

rodinný dom-víkendová chalupa

Cena: 15.000;-

Adresa: Ratková

Rozloha: 351 m2

Popis: Starší rodinný dom na spoločnom dvore v centre obci Ratková, napojený na vodu a elektriku.Kanalizácia formou septiku.Dom má vstupnú úžitkovú miestnosť, kuchyňu, spáleň a novovybudované wc so sprchovacím kútom. K dispozícii okamžite.

Rodinný dom

Cena: 45.000,- € ;-

Adresa: Jelšava,Mníšanská

Rozloha: 1470 m2

Popis: Väčší dvojgeneračný rodinný dom napojený na všetky inžinierske siete.Dom bol postavený v roku 1993,kolaudovaný v roku 2001.Kúrenie centrálne plynové (kondenzačný kotol).Predná časť domu je podpivničená s prechodom do garáže a dielne.Prízemie tvorí vstupná chodba, kuchyňa,4 obytné izby, šatník,špajza, kúpelňa a WC.Dom je chodbou prepojený do letnej kuchyne so špajzou, samostatnou kúpelňou a WC.Podkrovie je obytné s predsieňou a 2 izbami.V celom dome sú plastové okná. K domu patrí ďalšia samostatne stojaca garáž,pivnica vo svahu, skleník a hospodárska časť.Fotodokumentácia v realitnej kancelárii, možnosť obhliadky po dohode.