chyba rename log -> year/log-year-month Rodinné domy - Predaj - RRK - Revúcka realitná kancelária

Predaj realít | Rodinné domy

Rodinný dom

Cena: 82000;-

Adresa: Revúca, Hviezdoslavova

Rozloha: 615 m2

Popis: Starší rodinný dom napojený na všetky inžinierske siete (voda, kanalizácia,plyn, elektrina)v širšom centre mesta.Dom je kompletne podpivničený, kúrenie je centrálne plynovým kotlom, resp. kotlom na pevné palivo. Výmera pozemku je 615 m2, s možnosťou prikúpenia 284 m2.K domu patria aj dve drevené garáže a murpvaná prístavba.Prízemie tvorí vstupná hala,chodba, kuchyňa, 2 izby, kupeľňa,wc. Na poschodí je jedna izba a nevyužité podkrovie.Rodinný dom je k dispozícii okamžite.

Rodinný dom

Cena: 14000;-

Adresa: Lubeník

Rozloha: 295 m2

Popis: Starší rodinný dom v Lubeníku napojený na vodu a elektrinu. Kanalizácia riešená cez žumpu. Väčšia kuchyňa je spojená s obývačkou, spáleň, kúpeľňa s WC. Dom je k dispozícii okamžite.

Rodinný dom

Cena: 60000;-

Adresa: Jelšava

Rozloha: 1443 m2

Popis: Starží udržiavaný meštiacky dom v Jelšave napojený na všetky inžinierske siete. Peízemná časť bola v minulosti využívaná na podnikanie,v hornej časti možnosti na nezávislé ubytovanie 2 rodín.Vlastná studňa na pozemku. V zadnej časti sú dielne - bývalá drevovýroba.

Rodinný dom

Cena: 50000;-

Adresa: Ratková

Rozloha: 260 m2

Popis: Starý židovský dom v centre obce Ratková napojený na vodu a elektriku. Kanalizácia napojená na obecný zberač. Vnútrajšok domu prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2016-2017.Na dome je nový krov, strešná krytina,nové rozvody elektriny, keramické obklady a dlažby.Kúrenie je pevným palivom v kachľových peciach, teplá voda cez elektrický bojler. Vzhľadom na veľkosť je možné dom využiť aj na podnikanie.

Rodinný dom

Cena: 39000;-

Adresa: Telgárt

Rozloha: 767 m2

Popis: Predám udržiavaný rodinný dom využívaný ako chalupa v obci Telgárt pod Kráľovou hoľou. Dom má na poschodí vstupnú časť,3 izby,kúpeľňu s WC a kuchyňu. V spodnej časti je kotolňa a skladové priestory.Vykurovanie je ústredné kotlom na pevné palivo + každá izba má samostatné kachle na pevné palivo. Dom prešiel rekonštrukciou, prerobená kúpelňa, plechové strechy. Súčasťou je aj drevená hospodárska časť. Dom je napojený na verejný vodovod, kanalizácia riešená septikom.Poloha domu je na úpätí turistického chodníka na Kráľovu hoľu. V blízkosti lyžiarske stredisko. K dispozícii okamžite.

Rodinný dom na podnikanie

Cena: 68000;-

Adresa: Jelšava

Rozloha: 196 m2

Popis: Rodinný dom v centre Jelšavy vhodný na podnikamie.Dom je napojený na všetky inžinierske siete. Kúrenie centrálne plynom, resp.v kachlových peciach na pevné palivo. Dom je podpivničený, prízemie sa využívalo na podnikanie v reštauračných službách a ako herňa.Na poschodí kuchyňa, 4 izby, wc, kúpeľňa, veľká zastrešená terasa. Dom má aj vlastnú studňu s pitnou vodou a jej rozvodom. Pôvodná tehlová stavba z roku 1932 prešla postupnou rekonštrukciou. K dispozícii okamžite.

Rodinný dom

Cena: 49950;-

Adresa: Rákoš

Rozloha: 2531 m2

Popis: Slušný a udržiavaný rodinný dom na pomerne veľkom pozemku v obci Rákoš.RD je napojený na elektrinu, vodu, kanalizácia riešená formou septiku. Kúrenie je centrálne na pevné palivo. Poschodie má 4 izby + wc, na prízemí je kuchyňa, kúpeľňa pivnica, kotolňa. V kúpnej cene je aj ďalší rodinný dom a hospodárska budova. Kompletná fotodokumentácia v RK.

rodinný dom-víkendová chalupa

Cena: 15.000;-

Adresa: Ratková

Rozloha: 351 m2

Popis: Starší rodinný dom na spoločnom dvore v centre obci Ratková, napojený na vodu a elektriku.Kanalizácia formou septiku.Dom má vstupnú úžitkovú miestnosť, kuchyňu, spáleň a novovybudované wc so sprchovacím kútom. K dispozícii okamžite.

Rodinný dom

Cena: 45.000,- € ;-

Adresa: Jelšava,Mníšanská

Rozloha: 1470 m2

Popis: Väčší dvojgeneračný rodinný dom napojený na všetky inžinierske siete.Dom bol postavený v roku 1993,kolaudovaný v roku 2001.Kúrenie centrálne plynové (kondenzačný kotol).Predná časť domu je podpivničená s prechodom do garáže a dielne.Prízemie tvorí vstupná chodba, kuchyňa,4 obytné izby, šatník,špajza, kúpelňa a WC.Dom je chodbou prepojený do letnej kuchyne so špajzou, samostatnou kúpelňou a WC.Podkrovie je obytné s predsieňou a 2 izbami.V celom dome sú plastové okná. K domu patrí ďalšia samostatne stojaca garáž,pivnica vo svahu, skleník a hospodárska časť.Fotodokumentácia v realitnej kancelárii, možnosť obhliadky po dohode.