Scroll to top

KOMERČNÉ STAVBY

Výrobná hala s kanceláriami
Cena: 239.000,-€

Adresa: Revúca

Rozloha: 2382 m2

Popis: Čiastočne zrekonštruovaná budova pre výrobu alebo sklady v priestoroch priemyselného areálu (bývalé LTZ) o výmere 1020 m2. Poschodie budovy o tej istej výmere je určená prevažne na kancelárske priestory. Na budove bola zrealizovaná nová asfaltová strecha, nová prípojka elektrickej energie vrátane rozvodov v budove a osvetlenia všetkých priestorov. Priestory majú nové rozvody kúrenia vrátane radiátorov s pripojením na vlastnú plynovú kotolňu. Prípojka plynu je na hranici pozemku (nachystaný projekt na realizáciu). Priestory vrátane kancelárií sú vypratané.K budove patrí 1362 m2 parkovacích plôch. K dispozícii je aj zakúpená nová sanita, ktorá nebola realizovaná. Budova je k dispozícii okamžite. Ďalšie informácie po dohode v RK.

Budova na podnikanie
Cena: 93.000,-€

Adresa: Revúca,Remeselnícka

Rozloha: 352 m2

Popis: Budova v širšom centre mesta využívaná na podnikanie napojená na všetky inžinierske siete. Priestory boli postupne zrekonšruované a v súčasnosti využívané nájomníkom ako pohostinstvo. Budova je čiastočne podpivničená, povala je momentálne nevyužívaná. Ďalšie informácie pri obhliadke. Ďalšie foto v RK.

Nájomná budova
Cena: 45.000,-€

Adresa: Revúca, Železnižná

Rozloha: 882 m2

Popis: Komerčná budova napojená na všetky inžinierske siete. Všetky priestory budovy sú prenajaté.Na budove bola vymenená strešná krytina, okná, zadná časť domu je voľná s možnosťou prerobenia na trvalé bývanie. K dispozícii po dohode.

Budova
Cena: 80.000,-€

Adresa: Revúca, Železničná

Rozloha: 346 m2

Popis: Kompletne podpivničená 1 poschodová budova napojená na všetky inžinierske siete v minulosti využívaná ako závodná jedleň.Horné poschodie využívané na kancelárske priestory(8).Jednotlivé poschodia sú prepojené výťahom.Centrálne kúrenie plynom. Strecha nový, plech.V cene nehnuteľnosti je aj kompletné vybavenie kuchyne.K dispozícii okamžite.

Priemyselný areál
Cena: 200 000,-€

Adresa: Revúca

Rozloha: 3362 m2

Popis: 

Ponúkame na predaj priemyselný areál s rozlohou 3362 m2 s budovami skladov a garáží v areály VVaK. Plochy sú spevnené, asfaltové.Väčšina priestorov je prenajatá. Objekty sú napojené na všetky inžinierske siete, prístup možný z ulice z dvoch strán. Obhliadka možná po dohode. Cena je uvádzaná bez  DPH.

Máte záujem o naše služby?

Uveďte vaše údaje a my vás budeme obratom kontaktovať.