Scroll to top

RODINNÉ DOMY

Cena: 140.000,-€

Adresa: Muránska, Revúca

Rozloha: 1000 m2

Popis: Rodný dom povstaleckého básnika Jána Brocku na Muránskej ulici v Revúcej. Dom je napojený na všetky inžinierske siete a tvoria ho 2 prepojené bytové jednotky. Väčšia v zadnej časti: chodba, kuchyňa, 4 izby + šatník, špajza, kúpelňa s WC. Menšia v prednej časti: chodba, kuchyňa, 2 izby, špajza, kúpeľňa s WC a 2 manzartky. Dom je čiastočne podpivničený. V celom dome sú vymenené plastové okná, v prednej časti radiátory, v zadnej sú gamatky + črepené kachle.K domu patria aj dva murované garáže a drevená hospodárska časť. Na pozemku o rozlohe 1 000 m2 je aj spoločná studňa so susedom. RD je v ochrannom pásme budovy 1.slov.gymnázia. K dispozícii po dohode. Ďalšie informácie v RK.

Cena: 68.000,-€

Adresa: Jelšava

Rozloha: 196 m2

Popis: Rodinný dom v centre Jelšavy vhodný na podnikamie.Dom je napojený na všetky inžinierske siete. Kúrenie centrálne plynom, resp.v kachlových peciach na pevné palivo. Dom je podpivničený, prízemie sa využívalo na podnikanie v reštauračných službách a ako herňa.Na poschodí je kuchyya, 4 izby, wc, kúpeľňa, veľká zastrešená terasa. Dom má aj vlastnú studňu s pitnou vodou a jej rozvodom. Pôvodná tehlová stavba z roku 1932 prešla postupnou rekonštrukciou. K dispozícii okamžite.

Cena: 45.000,-€

Adresa: Jelšava,Mníšanská

Rozloha: 1470 m2

Popis: Väčší dvojgeneračný rodinný dom napojený na všetky inžinierske siete.Dom bol postavený v roku 1993,kolaudovaný v roku 2001.Kúrenie centrálne plynové (kondenzačný kotol).Predná časť domu je podpivničená s prechodom do garáže a dielne.Prízemie tvorí vstupná chodba, kuchyňa,4 obytné izby, šatník,špajza, kúpelňa a WC.Dom je chodbou prepojený do letnej kuchyne so špajzou, samostatnou kúpelňou a WC.Podkrovie je obytné s predsieňou a 2 izbami.V celom dome sú plastové okná. K domu patrí Ďalšia samostatne stojaca garáž,pivnica vo svahu, skleník a hospodárska časť.Fotodokumentácia v realitnej kancelárii, možnosť obhliadky po dohode.

Cena: 60.000,-€

Adresa: Jelšava

Rozloha: 1443 m2

Popis: Starší udržiavaný meštiacky dom v Jelšave napojený na všetky inžinierske siete. Prízemná časť bola v minulosti využívaná na podnikanie,v hornej časti možnosti na nezávislé ubytovanie 2 rodín.Vlastná studňa na pozemku. V zadnej časti sú dielne – bývalá drevovýroba.

Cena: 50.000,-€

Adresa: Ratková

Rozloha: 260 m2

Popis: Starší židovský dom v centre obce Ratková napojený na vodu a elektriku. Kanalizácia napojená na obecný zberač. Vnútrajšok domu prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2016-2017.Na dome je nový krov, strešná krytina,nové rozvody elektriny, keramický obklady a dlažby.Kúrenie je pevným palivom v kachľových peciach, teplá voda cez elektrický bojler. Vzhľadom na veľkosť je možné dom využiť aj na podnikanie.

Cena: 105.000,-€

Adresa: Mokrá Lúka

Rozloha: 720 m2

Popis: Väčší starší rodinný dom v obci Mokrá Lúka napojený na všetky inžinierske siete.Dom je situovaný v bočnej tichej ulici, pôvodný stav, jediný majiteľ. Kúrenie je centrálne plynové – radiátory v každej izbe. Dom je k dispozícii okamžite, obhliadka kedykoľvek po dohode.

Cena: 15.000,-€

Adresa: Ratková

Rozloha: 351 m2

Popis: Starší rodinný dom na spoločnom dvore v centre obci Ratková, napojený na vodu a elektrinu.Kanalizácia formou septiku.Dom má vstupnú úžitkovú miestnosť, kuchyňu, spáleň a novovybudované wc so sprchovacím kútom. K dispozícii okamžite.

359

Cena: 49.950,-€

Adresa: Rákoš

Rozloha: 2531 m2

Popis: Slušný a udržiavaný rodinný dom na pomerne veľkom pozemku v obci Rákoš.RD je napojený na elektrinu, vodu, kanalizácia riešená formou septiku. Kúrenie je centrálne na pevné palivo. Poschodie má 4 izby + wc, na prízemí je kuchyňa, kúpeľňa pivnica, kotolňa. V kúpnej cene je aj Ďalší rodinný dom a hospodárska budova. Kompletná fotodokumentácia v RK.

Cena: 14.000,-€

Adresa: Lubeník

Rozloha: 295 m2

Popis: Starší rodinný dom v Lubeníku napojený na vodu a elektrinu. Kanalizácia riešená cez žumpu. Väčšia kuchyňa je spojená s obývačkou, spáleň, kúpeľňa s WC. Dom je k dispozícii okamžite.

Máte záujem o naše služby?

Uveďte vaše údaje a my vás budeme obratom kontaktovať.